LEN TECHNOLÓGIE NAJVYŠŠEJ KVALITY

Všetky zásadné procesy ako napríklad statika, energetika, svetlo-technika, hlukové štúdie spojené s výstavbou projektu prechádzajú systémom dvojnásobnej kontroly a sú posudzované renomovanými nezávislými odborníkmi v danej oblasti.

Alucobond

Odvetraná fasáda od nemeckého výrobcu Alucobond typu Alucobond A2 je vďaka špeciálnej povrchovej úprave a kombinácii hliníka s keramickými vláknami odolná voči vplyvom počasia počas niekoľkých dekád. Protipožiarna odolnosť dosahuje typ A2.
Kompozitný systém spolu s tepelnou izoláciou z minerálnych vlákien a obvodovým plášťom z keramických tvaroviek dosahuje tlmenie hluku až na úrovni 55 dB, čo zaručuje absolútny užívateľský komfort.


Danfoss

Vďaka fasáde Alucobond, v kombinácii s riešením kúrenia v podobe individuálnych výmenníkových bytových staníc od renomovaného výrobcu s referenciami po celom svete, Danfoss a vysokokvalitným hliníkovým oknám s izolačným dvojsklom, projekt Šafranová Záhrada plánuje priniesť svojím zákazníkom energetický typ B. Tento typ energetického certifikátu by mal zaradiť projekt medzi nízkoenergetické stavby.


Schindler

Výťahy Schindler 3300 sú jednými z najtichších a najúspornejších výťahov na trhu.


Rako

V spoločných priestoroch ako chodbách a schodištiach používame veľkoformátové zlinuté dlažby typu gres porcellanato s hrúbkou 10 mm od renomovaných európskych výrobcov s adekvátnymi protišmykovými vlastnosťami (min R9) a vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu (min PEI5)


Gessi Roccastrada

Vnútorné priečky sú zo sadrových tvaroviek hrúbky 100 mm. Tento 100 % organický materiál od výrobcu Gessi Roccastrada dosahuje v porovnaní s klasickými materiálmi vyššie termálno-akustické (38 DB pri 500 Hz) a protipožiarne hodnoty (Euroclass A1). HYDRO úprava tohoto materiálu s veľmi nízkym stupňom nasiakavosti je použitá v kúpelňach.


Samsung

Podzemná garáž, vnútorné spoločné a okolie budovy monitorované digitálnym IP kamerovým systémom Samsung


Legrand

Zásuvky a vypínače od svetového výrobcu Legrand.

Domáci farebný video-vrátnik Legrand bticino spolu s elektronickým kľúčom zabezpečí Váš komfort a bezpečnosť.


Aliplast

Hliníkové okenné rámy Superial od belgického výrobcu hliníkových profilov Aliplast dosahujúce tie najvyššie tepelnoizolačné parametre.